Naše
kozmetické služby

uprava obočia

Starostlivosť o obočie a riasy

Za krásnym pohľadom je pekné a vkusné upravené obočie a zvýraznené riasy. 

17€ – Celková úprava obočia a rias

Retinolový peeling

Vysoko účinný povrchový retinolový omlazujúcí peeling znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Pomáha pri akné, zlepšuje povädnutosť a textúru pokožky, vrátane pigmentových škvŕn.

Účinne pôsobia ako antioxidant a pleti dodáva rozžiarenie a celkové vyrovnanie povrchu. Retinolový peeling obsahuje prípravok Bisabolol, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii a upokojeniu pokožky. Výsledkom je hladšia, zdravšia a celkovo žiarivejšia pokožka.

Retinol v kontakte s pokožkou je transformovaný pomocou enzýmov do kyseliny retinovej. Tá urýchľuje regeneráciu buniek, nabudí kyselinu hyalurónovú a tiež stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Pomocou retinolového peelingu môžeme aj regulovať hyperpigmentácie a liečiť akné.

Po ošetrení zvyčajne dochádza cca na 3. deň k výraznejšiemu šúpaniu. Odporúča sa absolvovať 2–4 opakovania v odstupe 6 týždňov. Je vhodný pre všetky typy pleti, rovnako tak aj pre problematickú. 

Peeling NEOSTRATA tvár – 40€

Peeling NEOSTRATA chrbát, dekolt – 60€

kozmetika

Chemický peeling

Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy.  Spočíva v chemickom narušení povrchových, či hlbších vrstiev pokožky a jej následnom odlúčení.

Týmto sa stimuluje obnova buniek a začne regenerácia pokožky. Výsledným efektom je rozžiarená pleť, ktorá sa farebne zjednotí. Postupne sa odstránia pigmentové škvrny, vyhladia sa jemné vrásky a nerovnosti pleti.

Pleť môže lepšie prijímať účinné látky a vitamíny, ktoré po aplikovaní krémov nezostanú v hornej zhrubnutej časti pokožky, ale preniknú do jej hlbších vrstiev.

Indikácie chemického peelingu

Zmiernenie prejavov stárnutia, vyhladenie a vypnutie pleti, poruchy pigmentácie, fotostárnutie pleti, zhrubnutá, drsná, suchá pokožka, jemné nerovnosti povrchu pokožky, povrchové jazvičky a vrásky, ale aj niektoré choroby ako akné, periorálna dermatitída, rosacea, seboroická dermatitída, milia, povrchové, ploché bradavice, aktinické keratózy, seboroické keratózy, solárne lentigo.

Kontraindikácie (dôvod k vylúčeniu)

Aktívny herpes, bakteriálna infekcia, ekzém, zápal kože, alergická reakcia v ošetrovanej oblasti, tehotenstvo, dojčenie, súčasná celková liečba retinoidmi, stavy spojené s poruchami imunity, tesne po iných korektívnych zákrokoch ako je napr. dermabrázia, laserové výkony, mechanický peeling, depilácia voskami, živicami, epilácia elektrolýzou, rádioterapia, kryalizačné výkony, čerstvé jazvy, sklon k tvorbe keloidných jaziev, rany, bradavice, popáleniny.

Tvár – 40€

Dekolt – 54 €

Ramená – 54 €

Chrbát – 78 €

Chrbát rúk – 45 €

kozmetika
black woman

Kompletné ošetrenie dermokozmetikou 90 min

MCCM MESOSYSTEM lekárska kozmetika

 • povrchové čistenie
 • peeling podľa typu pleti
 • manuálne čistenie pleti
 • maska
 • sérum
 • záverečný krém

Cena – 50 €

Prístrojové ošetrenia

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAPEN

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Ošetrenie Dermapenom vyvolá „sebaobnovenie“ pokožky. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplavuje rastové faktory, ktoré zvyšujú aktivitu kožných buniek a kolagénu. Nové kožné bunky zaplnia vpichy po ihličkách  a spevnia pokožku. 

Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

Microneedle Dermapen – md:complex depigmentačný – 100 €

Microneedle Dermapen – md:complex akné – 140 €

Microneedle Dermapen – antiaging – 150 €

Microneedle Dermapen – BioRePeelCI3 – 140€

pristrojove osetrenie

Neviete, čo jednotilvé procedúry znamenajú?

BIOREPEELCI3

Dvojfázový revolučný peeling a biorevitalizácia v jednom.

BioRePeelCI3 NIE JE LEN PEELING!

Je to veľký kúzelník v omladení pokožky a liftingu pleť.

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING – BIOSTIMULÁCIA, REVITALIZÁCIA, HYDRATÁCIA, OMLADENIE BEZ IHIEL s peelingovým efektom – jediný peeling, ktorý má biostimulačné účinky na medicínskej úrovni a anti-age efect s vyhladzujúcim účinkom botoxu vďaka Gamma-aminobutyrric acid.

Dá sa aplikovať po celý rok. Je vynikajúci v kombinácii s vital injektorom, ktorým sa do pokožky dodajú aminokyseliny, kyselina hyalurónová, peptidy a kmeňové bunky.

Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling

Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne silné koncentrácie kyselín, ktoré sa nemôžu aplikovať počas leta, pretože spôsobujú nežiadúce pigmentácie.

Z tohto dôvodu spoločnosť Aesthetic med vyvinula úplne novú generáciu peelingov – BioRePeel

Unikátny BioRepeelCl3 je vhodný aj pre mladú pokožku s aktívnym zapáleným akné, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, zabraňuje rastu baktérií  a tak znižuje možnosť vzniku akné.


Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov:

 • Doporučené sú 4-6 procedúr s intervalom 7-14 dní
 • Počas roka sa môžu absolvovať 3 kompletné procedúry
 • Po ošetrení sa odporúča: vylučiť návštevu solária, pobyt na priamom slnku, používať ochranný krém SPF 50 aj v zimnom období a používať regeneračné prípravky

tvár

60,00 €

dekolt

65,00 €

ramená

63,00 €

chrbát

90,00 €

chrbty rúk

59,00 €

MD:complex acne

Najúčinnejšie prísady na zacielenie všetkých druhov akné, vrátane:

 • komedónov
 • baktérií,
 • zápalov
 • upchávajúcich pórov

Podpora jasnej a rovnomernej pokožky pri súčasnom zabránení budúcim postjazvám.

 

Objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom