Naše
kozmetické služby

Starostlivosť o obočie a riasy

Za krásnym pohľadom je pekné a vkusné upravené obočie a zvýraznené riasy. 

17€ – Celková úprava obočia a rias

Kozmetické ošetrenie ,, Love the skin.“

Toto regeneračné ošetrenie tváre intenzívne hydratuje pokožku, chráni ju pred vysúšaním a aktivuje syntézu kolagénu v pokožke. Výsledkom je žiarivá a hodvábna pleť a zahŕňa aj LED svetelnú terapiu, úpravu obočia a masáž.

70 min – 55 €

kozmetika

Chemický peeling

Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy.  Spočíva v chemickom narušení povrchových, či hlbších vrstiev pokožky a jej následnom odlúčení.

Týmto sa stimuluje obnova buniek a začne regenerácia pokožky. Výsledným efektom je rozžiarená pleť, ktorá sa farebne zjednotí. Postupne sa odstránia pigmentové škvrny, vyhladia sa jemné vrásky a nerovnosti pleti.

Pleť môže lepšie prijímať účinné látky a vitamíny, ktoré po aplikovaní krémov nezostanú v hornej zhrubnutej časti pokožky, ale preniknú do jej hlbších vrstiev.

Indikácie chemického peelingu

Zmiernenie prejavov stárnutia, vyhladenie a vypnutie pleti, poruchy pigmentácie, fotostárnutie pleti, zhrubnutá, drsná, suchá pokožka, jemné nerovnosti povrchu pokožky, povrchové jazvičky a vrásky, ale aj niektoré choroby ako akné, periorálna dermatitída, rosacea, seboroická dermatitída, milia, povrchové, ploché bradavice, aktinické keratózy, seboroické keratózy, solárne lentigo.

Kontraindikácie (dôvod k vylúčeniu)

Aktívny herpes, bakteriálna infekcia, ekzém, zápal kože, alergická reakcia v ošetrovanej oblasti, tehotenstvo, dojčenie, súčasná celková liečba retinoidmi, stavy spojené s poruchami imunity, tesne po iných korektívnych zákrokoch ako je napr. dermabrázia, laserové výkony, mechanický peeling, depilácia voskami, živicami, epilácia elektrolýzou, rádioterapia, kryalizačné výkony, čerstvé jazvy, sklon k tvorbe keloidných jaziev, rany, bradavice, popáleniny.

Tvár – 40€

Dekolt – 54 €

Ramená – 54 €

Chrbát – 78 €

Chrbát rúk – 45 €

kozmetika
black woman

Kozmetické ošetrenie ,, Best moment.“

Doprajte si relaxačné ošetrenie tváre s vybranými aktivnými zložkami. Od čistenia až po hĺbkovo vyživujúcu pleťovú  masku, si užijete relax a osobnú pozornosť, kým sa obnoví sviežosť a energia vašej pokožky.

Cena – 50 min- 45 €

Prístrojové ošetrenia

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAPEN

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Ošetrenie Dermapenom vyvolá „sebaobnovenie“ pokožky. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplavuje rastové faktory, ktoré zvyšujú aktivitu kožných buniek a kolagénu. Nové kožné bunky zaplnia vpichy po ihličkách  a spevnia pokožku. 

Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

Microneedle Dermapen – md:complex depigmentačný – 100 €

Microneedle Dermapen – md:complex akné – 140 €

Microneedle Dermapen – antiaging – 150 €

Microneedle Dermapen – BioRePeelCI3 – 140€

pristrojove osetrenie

Objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom