Naše
kozmetické služby

alsterhs_foto_ (17)

Starostlivosť o obočie a riasy

Za krásnym pohľadom je pekné a vkusné upravené obočie a zvýraznené riasy. 

5,90€ – Celková úprava obočia (farbenie a formovanie)

9,90€ – Celková úprava obočia a rias

4,90€ – Farbenie obočia

5,50€ – Farbenie rias

4,90€ – Formovanie obočia

25,00€ – Lash Lift

Líčenie

Make up je v dnešnej dobe bežnou každodennou záležitosťou, nie každá z nás sa však dokáže správne nalíčiť. Nekvalitná kozmetika, líčenie na príliš málo osvetlenom mieste, použitie nesprávnej farby make-upu či púdru bývajú často príčinou neúspechu. Správnym líčením možno vytvoriť svieži vzhľad, zakryť mnohé nedostatky či uprednostniť pery, oči alebo obočie.

Denné Business líčenie – 20€ 

Skúška – 20€ 

Svadobné – 30€ – 70€ 

Večerné – 25€ – 45€ 

alsterhs_foto_ (18)
Laser epilation, hair removal therapy

Vosková depilácia

So zmenou počasia prichádza aj zmena šatníka. Hrubé oblečenie meníme za tenšie a vzdušnejšie kúsky. Čoraz viac budeme odhaľovať a svetu ukazovať aj našu pokožku. Ako docieliť aby vyzerala hebko a zdravo? Možnosti depilácie a starostlivosti o pokožku je hneď niekoľko.

60€ – 100€ – Celé telo

10€ – Oblasť bikín

25€ – Chrbát

4€ – Horná pera

25€ – Podpazušie a nohy (predkolenie)

14€ – Podpazušie

12€ – Ruky po lakte

10€ – Tvár

Starostlivosť o ruky a nechty

Ruky a nechty sú naša vizitka a hovoria o nás často oveľa viac, než by sme chceli. Zároveň sú ale každý deň vystavované veľkej záťaži, ktorá má vplyv na ich podobu. Preto by starostlivosť o ruky a nechty mala byť samozrejmosťou.

Japonská manikúra – 15,90€ 

Parafín s japonskou manikúrou – 22,90€ 

Parafínový zábal – 11,90€ 

alsterHS_kozmetika (6)
alsterhs_foto_ (12)

Ošetrenia tváre - Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie tváre patrí medzi základné ošetrenia pleti. Môže sa robiť takmer u každého typu pokožky, okrem niektorých hraničných stavov. Intervaly medzi jednotlivými čisteniami sú rôzne, je to dané typom pokožky a jej momentálnym stavom.
Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne, aby sa pokožka neporanila. Po čistení nebudete začervenaná, vďaka produktom a prístrojom, ktoré v ošetrení používame. 

25 – 50 € – (ošetrenie 60 – 90min)

 • povrchové čistenie
 • peeling podľa typu pleti
 • naparovanie, zmäkčovanie
 • mechanické čistenie
 • odstránenie mílií
 • dočistenie skin scrubberom
 • ozonizér
 • maska
 • poprípadne kozmetická masáž
 • sérum
 • záverečný krém
 • očný krém

Špeciálne ošetrenia tváre

Harmony Calm – starostlivosť o citlivú pokožku. Keď energia rastlín poskytuje pokoj citlivej pokožke, obnoví sa harmónia. Objavte HARMONY CALM, nekonečnú jemnosť aromaterapie pre citlivú pokožku: éterické mlieka z ruží a olej z damašskej ruže. Vzorec s vysokou toleranciou, bez farbív, bez alkoholu, šetrný k PH.

30 € – Harmony Calm (60min)

Hydra Floral – Super hydratačný a schopný uhasiť aj tú najsmädnejšiu pokožku. Toto hĺbkovo zvlhčujúce ošetrenie obsahuje jemne účinné pílingy, vďaka ktorým bude pokožka hladká, zamatovo hebká a dokonale pripravená na olejové sérum s hydratačným účinkom.  Sérum bohaté na živiny zalieva pokožku upokojujúcimi prísadami milujúcimi vlhkosť a dodáva pleti potrebnú hydratáciu, pružnosť a kašmír.

30 € – Hydra Floral (60min)

Collagen Plump and Lift  – Upokojuje a spevňuje. Toto je najúčinnejšie ošetrenie pleti proti starnutiu, vďaka ktorému je pokožka pružnejšia a pevnejšia. Ošetrenie zahŕňa našu skutočne účinnú „liftingovú“ masáž Zhovievavá maska ​​bohatá na kolagén zaručuje, že pokožka bude tiež plná a napnutá. 

25 € – Hydra Floral (60min)

Express Facial – maximálny výsledkov za minimálny čas. Toto expresné ošetrenie tváre je formulované tak, aby ponúklo maximálne výsledky krásy a v minimálnom čase. Ošetrenie vašu pokožku vyčistí, pílinguje a hydratuje pre úžasné výsledky. Vhodné sú všetky typy pleti.

30 € – Express Facial (40min)

alsterhs_foto_ (10)

objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom