Naše
masáže

Leisure. Woman in spa salon

Klasická masáž

Klasická masáž je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Cena

(chrbát – šija)
60min – 35€ – 40€

(celotelová)
60min – 27-35€

90min – 47€

Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak sa vykonáva táto masáž pred športovým výkonom, masér využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chcete uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva sa jemné relaxačné trenie.

(pred a po športovom výkone)
60min – 35€ – 40€

90min – 47€

Cena

sport body
beautiful-pink-spa-flowers-spa-hot-stones-water-wet-background-side-composition-copy-space-spa-concept-dark-background (Custom)

Hot Stone masáž

Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčinnosti s aromatickým olejom. Kombinácie tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Cena

60min (chrbát a šija) – 39€
120min (celotelová) – 57€

Olejová masáž

Olejová masáž je jedna z najobľúbenejších procedúr z našej ponuky. Spája pôsobenie ukľudňujúcej masáže s tropickými vôňami. Vybrať si môžete z celej rady aromatických olejov. Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, vôňa a tiež prináša celkovú relaxáciu a uvoľnenie organizmu. Olejová masáž pomocou prírodných olejov uvoľní svalové napätie a prinesie Vám príjemnú relaxáciu, dokonale zvlhčí a omladí Vašu pokožku, udržuje telo v rovnováhe a má aj celkové omladzujúce účinky na organizmus.

60min – (30€ – 35€)
90min – (47€)

Cena

young-woman-using-massage-oil-her-client
Cupping-therapy

Bankovanie

Bankovanie patrí k uznávaným metódam tradičnej čínskej medicíny. Je to aplikácia prikladania baniek na telo človeka za účelom prekrvenia. Pričom sa využíva prepojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi tela, znamená to, že konkrétne miesta na ľudskom tele sa vzťahujú ku vnútorným orgánanom. Je to metóda, účinná pri chronickej bolesti hlavy, bolesti ramenných kĺbov, reumatizme a tráviacich ťažkostiach.

Cena

60min – 27€

Detská masáž

Niekedy zabúdame na to, že aj naše deti sedia dlho za počítačom, v škole, športujú a majú tiež jednostranne zaťažovanú svalovú a kostrovú sústavu. Rovnako môžu byť  v psychickej nepohode, či už zo stresu v škole alebo z iných podnetov. Masáže pre deti sú jeden zo spôsobov ako im tieto problémy môžeme pomôcť kompenzovať.

45min – 22€

Cena

alsterhs.eu - masáže (22)
18216526 - cosmetic clay for spa treatments, isolated on white

Masáž chrbta a rašelinový zábal

Rašelina sa prikladá na telo v jednorazových, polopriepustných, membránových igelitových vreckách a prikrýva sa sa teplou poduškou zohriatou na 60°C (prehreje rašelinu až na 44°C). Zábaly sa odporúčajú na regeneráciu svalových preťažení, celkové uvoľnenie svalstva a pôsobia aj pri poruchách látkovej výmeny či pohybového ústrojenstva. Pôsobením rašeliny sa zlepšuje prekrvenie, činnosť svalstva, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov aj činnosť imunitného systému.

Cena

60min – (27€)

Zdravotná liečebná masáž

Zdravotná masáž je jedna z možností, ako zlepšiť zdravotný stav napríklad pri ochorení pohybového ústrojenstva, alebo po operačnom zákroku. Tento druh masáže môže často pomôcť od chronických i akútnych bolestí chrbta či poúrazových bolestiach.

Zdravotné masáže sú jednou z najprirodzenejších ciest, ako dopomôcť k rýchlejšej regenerácii organizmu. Techniky masáže dokážu znižovať bolesť, uvoľňovať kĺby a svalstvo a v neposlednom rade dokáže byť zdravotná masáž relaxačným prostriedkom k navodeniu uvoľnených pocitov, zníženiu napätia a stresu.

Cena

Chrbát a šija

60min – (45€)
90min – (90€)

alsterhs.eu - masáže (8)

permanentky

5x30 min - 100€

( + 1x30 min grátis)

10x30 min - 190€

( + 1x30 min grátis)

objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom