Naše
masáže

Leisure. Woman in spa salon

Klasická masáž

Klasická masáž je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Cena

(chrbát – šija)
60min – 30€

(celotelová)
60min – (30€
– 35€)
90min – (40€ – 45€)

Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži. Ak sa vykonáva táto masáž pred športovým výkonom, masér využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chcete uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva sa jemné relaxačné trenie.

(pred a po športovom výkone)
60min – (35€ – 40€)

90min – (40€ – 45€)

Cena

Masseur doing neck massage on man in the spa salon.
Young woman having hot stone massage in spa salon. Beauty treatment concept.

Hot Stone masáž

Táto masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčinnosti s aromatickým olejom. Kombinácie tepla, dotykov nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Cena

60min (chrbát a šija) – 30€
120min (celotelová) – 57€

Olejová masáž

Olejová masáž je jedna z najobľúbenejších procedúr z našej ponuky. Spája pôsobenie ukľudňujúcej masáže s tropickými vôňami. Vybrať si môžete z celej rady aromatických olejov. Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, vôňa a tiež prináša celkovú relaxáciu a uvoľnenie organizmu. Olejová masáž pomocou prírodných olejov uvoľní svalové napätie a prinesie Vám príjemnú relaxáciu, dokonale zvlhčí a omladí Vašu pokožku, udržuje telo v rovnováhe a má aj celkové omladzujúce účinky na organizmus.

60min – (30€ – 35€)
90min – (40€ – 45€)

Cena

AlsterHS_image_ (4)
Cupping-therapy

Bankovanie

Bankovanie patrí k uznávaným metódam tradičnej čínskej medicíny. Je to aplikácia prikladania baniek na telo človeka za účelom prekrvenia. Pričom sa využíva prepojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi tela, znamená to, že konkrétne miesta na ľudskom tele sa vzťahujú ku vnútorným orgánanom. Je to metóda, účinná pri chronickej bolesti hlavy, bolesti ramenných kĺbov, reumatizme a tráviacich ťažkostiach.

Cena

60min – 25€

Egyptská masáž

Egyptská masáž je vysoko harmonizujúca a relaxačná procedúra, ktorá sa zameriava na uvoľnenie a relaxáciu organizmu. Vláčne a pomalé ťahy prstov a dlaní stimulujú krvný obeh, revitalizujú ho a vďaka tomu sa škodliviny a toxíny vyplavujú z organizmu. Špecálne techniky pohybov a hmatov pôsobia na hlboko uložené vrstvy svalového tkaniva a pomáhajú ich uvoľniť. Egyptská masáž je sprevádzaná použitím esenciálnych olejov z aromatických bilín. Procedúra pôsobí nielen na organizmus, ale je tiež “elixírom života” pre naše zmysly.

60min – (30€ – 35€)
90min – (40€ – 45€)

Cena

Beauty and body care. Woman in SPA salon
Couple getting massage together in spa center. Young Caucasian woman with flower in hair getting back massage. Man lying on massage table and relaxing after treatment in background

Párová masáž

Chcete zdieľať príjemné dojmy a pocity s blízkou osobou priamo pri masáži? Zažite to spoločne! Podeľte sa o zážitok so svojim partnerom, alebo priateľkou, či rodinným príslušníkom. Vykonávame masáže aj pre dvoch 2 ľudí súčasne.

Cena

(2 osoby)
120min – 70€/80€

Detská masáž

Niekedy zabúdame na to, že aj naše deti sedia dlho za počítačom, v škole, športujú a majú tiež jednostranne zaťažovanú svalovú a kostrovú sústavu. Rovnako môžu byť  v psychickej nepohode, či už zo stresu v škole alebo z iných podnetov. Masáže pre deti sú jeden zo spôsobov ako im tieto problémy môžeme pomôcť kompenzovať.

45min – 20€

Cena

alsterhs.eu - masáže (22)
The massage with four hands. Concept of healthcare and female beauty. Two masseuses make a double  massage of a girl. Woman in a spa salon.

Štvorručná masáž

Štvorručnú synchrónnu masáž vykonávajú dve masérky/maséri súčasne. Pri nej sa aplikujú aromatické oleje a masážne ťahy sú vedené synchrónne, oboma masérkami v rovnakom rytme. Už aj tak príjemná starostlivosť o telo, akou masáž nepochybne je, vďaka synchrónnym ťahom vykonávaných rovnakým spôsobom v harmonickom súlade, zvyšuje intenzitu pôžitku na dvojnásobok.

Cena

60min – (60€ – 70€)

Aromaterapeutická masáž

Je spojením účinkov masáže s liečivým účinkom olejov. Dlhé ťahy pozdĺž svalových partií uvoľňujú a upokojujú telo aj myseľ, harmonizujú, navodzujú pocit pohody, posilňujú imunitu, zlepšujú tok lymfy, prekrvenie pokožky, znižujú bolesti svalov. Pomáha najmä pri dlhodobom preťažení, nervovom vyčerpaní, depresii, nespavosti a iných ťažkostiach. Je vhodná vtedy, ak by sa iná masáž zdala bolestivá a nepríjemná.

60min – (30€ – 35€)

Cena

alsterhs_foto_ (13)
18216526 - cosmetic clay for spa treatments, isolated on white

Masáž chrbta a rašelinový zábal

Rašelina sa prikladá na telo v jednorazových, polopriepustných, membránových igelitových vreckách a prikrýva sa sa teplou poduškou zohriatou na 60°C (prehreje rašelinu až na 44°C). Zábaly sa odporúčajú na regeneráciu svalových preťažení, celkové uvoľnenie svalstva a pôsobia aj pri poruchách látkovej výmeny či pohybového ústrojenstva. Pôsobením rašeliny sa zlepšuje prekrvenie, činnosť svalstva, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov aj činnosť imunitného systému.

Cena

60min – (25€)

permanentky

5x30 min - 85€

( + 2x30 min grátis)

10x30 min - 170€

( + 3x30 min grátis)

objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom