Naše
masáže

Leisure. Woman in spa salon

Intenzívna masáž chrbta

Tento čas je venovaný výhradne v oblasti chrbta, krku a ramien. Rozhodnite sa medzi ľahkým relaxačným úchopom alebo pevnejšími masážnymi technikami. Doprajte svojmu telu zaslúžený oddych.

Cena

(chrbát – šija)
25 min – 20 


50 min – 40

Vitálna športová masáž

Športová masáž je súbor vhodných masérskych hmatov. Cieľom masáže je pripraviť organizmus športovca po fyzickej a psychickej stránke na podanie športového výkonu, tiež urýchliť zotavenie športovca po záťaži alebo v prienehu tréningu. Podporuje odstranenie únavy.

 

50 min –  50 €

Cena

Hot Stone masáž

Skutočný prínos terapie horúcimi kameňmi spočíva v type masáže, ktorá využíva teplo, ako aj hĺbkové liečivé vlastnosti rôznych kameňov. Uvoľňuje napätie a blokády, zmierňuje vyčerpanie, nepokoj. To dáva tejto masáži jedinečné osobitné postavenie medzi masážami.

Cena

50 min (chrbát a šija) – 45 €
90 min (celotelová) – 65 €

Aroma sviečková masáž

Sviečková masáž je ošetrenie ktoré kombinuje masáž, aromoterapiu a teplo plameňa sviečky. Táto masáž je vykonávaná teplým sviečkovým olejom, ktorý pozostáva výlučne prírodných voskov a aromatickej zmesi esenciálnych olejov. Masáž zaplaví zmysli jedinečnou aromatickou vôňou a uchváti telo teplom a hodvábnym dotykom.

50 min – 40 €
90 min – 60 €

Cena

young-woman-using-massage-oil-her-client
Cupping-therapy

Banková masáž

Baňkovanie má svoj pôvod v tradičnej čínskej medicíne, TCM. Ide o liečebno masážnu metódu. Pri tomto ošetrení sa baňky prikladajú na ošetrované časti tela a vzniká podtlak, ktorý zvyšuje prietok krvi, stimuluje metabolizmus, pôsobí proti napätiu a tvrdnutiu svalov,detoxikácia organizmu, liečba svalových spazmov.

Cena

50 min – 40 €

Alpienne power

Procedúra začína uvoľnením stuhnutých svalov chrbta, ramien a šije a ďalej graduje jemnou masážou tváre a hlavy. Účinok je uvolňujúci, protistresový a silne relaxačný. Táto procedúra zahŕňa ošetrenie pleti za použitia prírodnej kozmetiky Alpienne.

70 min – 80 

Cena

Intenzívna masáž chrbta s rašelinovým zábalom

Kombinácia masáže a rašelinového zábalu umocní vašu relaxáciu. Vďaka rašelinovému zábalu sa uvolní vaše svalstvo, telu sa sprístupnia, minerály a stopové prvky. Rašelinovú terapiu podávame prostredníctvom jednorazových rašelinových zábalov najvyššej kvality.

Cena

50 min – 40 €

permanentky

5 x 25 min - 100 €

10 x 25 min - 200€

objednaj sa

prostredníctvom nášho formulára, prípadne telefonicky, či e-mailom